Sīkdatnes

Jums ir tiesības atteikties pieņemt sīkdatnes, aktivizējot iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā, kas ļauj atteikties no sīkdatnēm. Taču, ja Jūs izvēlaties šo iestatījumu Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt noteiktai daļai mūsu vietnes un Jūs nevarēsiet pilnībā pabeigt tiešsaistes pieteikšanās procesu, jo mums ir nepieciešams izmantot apmeklējuma sīkdatnes, lai saglabātu informāciju, kas ļauj mums zināt, ka tas esat Jūs. Ja vien Jūs nemainīsiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, mūsu sistēma uzstādīs sīkdatnes, kad Jūs ielogosieties mūsu vietnē.

Sīkdatnes, ko izmanto trešo pušu reklāmdevēji

Mēs strādājam ar trešo pušu reklāmdevējiem, kas izmanto dažādas tehnoloģijas, lai sniegtu Jums reklāmas, kad Jūs apmeklējat mūsu mājaslapu un citas vietnes, kur mēs sevi reklamējam. Lai nodrošinātu šīs reklāmas, unikālas trešās puses sīkdatnes var tik ievietotas pārlūkprogrammā.

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu personiski neidentificējamu informāciju par apmeklējumu mūsu mājaslapā un vietnēm, kur mēs sniedzam savas reklāmas. (Tas neietver Jūsu savu vārdu, adresi, vai jebkādu citu personisku informāciju.) Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas šādiem mērķiem:

Lai parādītu attiecīgās reklāmas citās vietnēs

Parādītu reklāmas, balstoties uz Jūsu iepriekšējo mūsu mājaslapas apmeklējumu

Noteiktu mūsu reklāmas sniegumu

Jūs varat uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu un atteikties no tām, apmeklējot šīs vietnes:

Google un saistītie pakalpojumi

http://www.google.com/ads/preferences

Citi trešo pušu reklāmdevēji

http://www.youronlinechoices.com/

Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā

Ja Jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo konfidencialitātes politiku, vai arī, ja Jūs vēlētos saņemt informāciju par savām tiesībām, lai piekļūtu personīgajiem datiem, kas var būt mūsu īpašumā, lūdzu, sazinieties ar mums.