Piemērotība vadītājam – Saab

9-3 modelis īsumā.

Mūsdienīga motora sistēmu vadība. Sevišķi jūtīga un precīza droseles kontrole, griezes momenta vienmērīga pārnešana un izlīdzināts spēka sadalījums atverot/aizverot droseļvārstu, Trionic 8 motora vadības sistēma, vismodernākā, Saab radītā, 32 bitu informācijas apmaiņas sistēma automašīnā.

Lielāka transmisiju izvēle. Pilnveidota piecpakāpju un pilnīgi jauna sešpakāpju Saab mehāniskā pārnesumu kārba. Piecpakāpju, adaptīvā automātiskā pārnesumu kārba ar Saab Sentronic rokas vadības selektoru un papildus vadības pogām uz stūres rata.

Svārsta tipa motora stiprinājums. Motora troksnis un vibrācijas tikušas samazinātas pateicoties svirām, kurās stiprināts motors, un transmisijai ar labāku griezes momenta kontroli.

Bluetooth.* pielietojums. Bluetooth bezvadu tehnoloģija nodrošina maza darbības rādiusa savienojumus starp tādām ierīcēm kā telefonu, plaukstdatoru (Personal Digital Assistant) un pārnēsājamo datoru. Tas nodrošina brīvroku balss savienojumus un zvanus ar Bluetooth austiņām, kā arī Bluetooth plaukstdatora vai datora bezvadu digitālo pieslēgumu.

Trīs specifikāciju līmeņi. “Linear” ietver sevī auduma sēdekļu un antracīta salona apdari. “Arc” papildina 16 collu vieglmetāla diski un ādas/tekstila interjers ar koka apdari. “Vector” ir 17 collu vieglmetāla diski un sporta ādas/tekstila interjers ar matēta hroma apdari. “Aero” versija ir jaunā 9-3 top modelis ar pazeminātu, sportisku piekari un eksterjeru, iespējams tikai ar 210 Zs motoru.

Standarta aizmugures sēdekļu dalītā 60/40 nolocīšana pieļauj laiku pa laikam pārvadāt lielāka izmēra kravas.

Garāki apkopju periodi un samazināti apkopju laiki samazina īpašnieka neērtības un obligātās servisa apkopju izmaksas pat par 30 %, salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Borta kompjūters nodrošina eļļas maiņas biežumu atkarībā no tā, kā automašīna tiek lietota.

Milzums komforta. “Dzīvojot” kopā ar 9-3 tā izveidošanas procesā tik tuvu cik vien tas iespējams, tika radīti: sānu atpakaļskata spoguļi, kas automātiski saglabā savu regulējumu pēc to atlocīšanas; elektrisko logu un lūkas distances vadība, kā arī perimetra izgaismošana tumsā iedarbināma no tālvadības pults.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *