Izmaksas

Lielākā daļa uzņēmumu izvērtē dažādās izmaksas, kas saistītas ar kontu izveidi, tādēļ aplūkosim dažādu veidu maksas, kas varētu rasties, izveidojot tirgotāja kontu internetā. Ir divi galvenie izmaksu veidi, kas saistīti ar tirgotāja konta izveidi: vienreizēja un atkārtota maksa. Vienreizēja maksa var ietvert konta izveides maksu, programmatūras iestatīšanas maksu un līguma maksu un gada maksas, kas jāmaksā, ja Jūs nolemjat turpināt savu līgumu.

Tirgotāju kontu izveide mēdza ietvert arī pieteikuma maksas, bet daudzi kontu piedāvātāji vairs šādas maksas līgumos neietver. Lielākā daļa kontu ietver daudz plašāku atkārtotu maksu klāstu, ieskaitot mēneša vai ikdienas uzturēšanas maksas, pārskata maksas un darījumu maksu, kas ir jāmaksā par katru veikto darījumu. Daži tirgotāju konti ietver aprīkojumu nomu, piemēram, POS termināļus, bet citi ļaus Jums tos iegādāties (kas ir labāka izvēle).

Maksas, kas tiek iekasētas par tirgotāja konta izveidi internetā, parasti ir lielākas nekā cita veida kontu izveidei, jo pastāv lielāks risks, ka ar šiem darījumu veidiem tiks veikta krāpšana. Turklāt īpaša veida uzņēmumiem var tikt piemērota papildus maksa. Šie uzņēmumi parasti tiek uzskatīti par riskantākiem un ietver uzņēmumus, kas piedāvā tūrisma pakalpojumus, azartspēles, farmaceitiskos līdzekļus, tabaku, alkoholu un citas īpaša veida preces vai pakalpojumus. Tirgotāja konta sniedzēju līgums piedāvā pilnu sarakstu ar maksām, tai skaitā soda maksām, tādēļ pirms līguma noslēgšanas šis izmaksu saraksts ir rūpīgi jāpārskata.

Lai iegūtu labākos rezultātus, pakalpojumus un cenas, izvēlieties konta sniedzēju ar ievērojamu pieredzi uzņēmumu apkalpošanā. Šie pakalpojumu sniedzēji zina, kur meklēt labākos piedāvājumus un pareizos pakalpojumus, lai palīdzētu Jūsu biznesam attīstīties. Turklāt tirgotāja konta sniedzēji ar pieredzi darbā ar interneta uzņēmumiem parasti zina, kā efektīvi risināt krāpšanu un maksājumu atcelšanu.

Tas ir svarīgi, jo pārāk daudz atceltu maksājumu var beigties ar to, ka Jūsu konts tiks iesaldēts un Jums nebūs iespējas atvērt citu kontu. Tāpat Jums ir jāizvēlas tirgotāja kontu pakalpojumu sniedzējs, kam ir pieredze tajā uzņēmējdarbības veidā, kurā Jūs darbojaties un kas sadarbojas ar mazajiem uzņēmumiem, kam ir izaugsmes potenciāls, lai nodrošinātu, ka konta sniedzējs var palīdzēt Jūsu uzņēmumam laika gaitā paplašināties.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *