Gultas Matrači

Gultas Matrači kopējais piedāvājums:

Bērnu gultiņas matracis “VYSSA SLAPPNA”

Piemērots zīdaiņiem un maziem bērniem. Pārvalku var noņemt un mazgāt veļasmašīnā, kas palīdz uzturēt tīrību un nodrošina bērnam higiēniskus gulēšanas apstākļus. Abpusējs matracis kalpos ilgāk.

 

Matrača aizsargslānis “LEN”

Ūdensnecaurlaidīgā kārta aizsargā matraci. Pielietojams bērnu gultiņai un parastai gultai.

 

Bērnu gultiņas matracis “VYSSA SKÖNT”

Putas samazina sasprindzinājumu, nodrošinot mazulim ērtus apstākļus miegam. Izturīgs matracis, kas kalpos ilgi. Pārvalku var noņemt un mazgāt veļasmašīnā, kas palīdz uzturēt tīrību un nodrošina bērnam higiēniskus gulēšanas apstākļus. Abpusējs matracis kalpos ilgāk. Elpojošais pārvalks no džersija auduma ir maigs un patīkams bērna ādai.

 

Bērnu gultiņas matracis “VYSSA SNOSA”

Šim matracim ir divas dažāda komforta virsmas; profilētā virsma atvieglo gaisa cirkulāciju, kā arī labāk mazina spiedienu nekā gludā virsma. Pārvalku var noņemt un mazgāt veļasmašīnā, kas palīdz uzturēt tīrību un nodrošina bērnam higiēniskus gulēšanas apstākļus. Abpusējs matracis kalpos ilgāk. Elpojošais pārvalks no džersija auduma ir maigs un patīkams bērna ādai.

 

Bērnu gultiņas matracis “VYSSA SOMNAT”

Latekss palielina komfortu un ideāli samazina sasprindzinājumu, nodrošinot jūsu bērnam patīkamu miegu jebkādā pozīcijā. Lielais gaisa kanālu daudzums palielina matrača iekšējo vēdināšanu, uzturot to sausu un svaigu. Matracis – izturīgs un ilgmūžīgs. Pārvalku var noņemt un mazgāt veļasmašīnā, kas palīdz uzturēt tīrību un nodrošina bērnam higiēniskus gulēšanas apstākļus.

 

Matracis “VYSSA TULTA”

Var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā – viegli kopjams. Pārklājs ir gaisa caurlaidīgs.

 

Bērnu gultiņas matracis “VYSSA VACKERT”

Izturīgs atsperu matracis nodrošina pareizu muguras atbalstu mazam bērnam. Matracis var tikt lietots ilgāku laiku. Konstrukcija nodrošina gaisa cirkulāciju. Laba ventilācija rada labvēlīgus apstākļus gulēšanai. Aizsargājošas putas un filcēts polsterējums papildu ērtībai un matrača izturībai.

 

Bērnu gultiņas matracis “VYSSA VINKA”

Bonell atsperes nodrošina komfortu un labu gaisa cirkulāciju. Izturīgs matracis, kas kalpos ilgi. Aizsargājošas putas un filcēts polsterējums papildu ērtībai un matrača izturībai. Pārvalku var noņemt un mazgāt veļasmašīnā, kas palīdz uzturēt tīrību un nodrošina bērnam higiēniskus gulēšanas apstākļus. Abpusējs matracis kalpos ilgāk. Ir pieejamas arī saimniecības preces dažādās cenās un piedāvājumā.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *