Auto radīts vadītājam

Strukturāla stingrība. Ar stingrību 22,000 Nm uz grādu pret deformācijām virsbūve kļuvusi vairāk kā divas reizes izturīgāka salīdzinājumā ar priekšgājējiem. Tas sekmē izcilu braukšanu un izsmalcinātu vadību apvienojumā ar ļoti lielu drošību.

Radīts reālai drošībai. 75 sagraušanas parametri tika ņemti vērā, izmantojot Saab 6.000 reālu smagu autoavāriju datus, lai radītu šo drošības sistēmu! Testi ietvēra sevī sānu triecienu izpēti saduroties smagajai automašīnai ar vieglo, vieglo auto savstarpējās frontālās sadursmes ar ātrumu tuvu 120 km/h un atdarinātām sadursmēm ar tādiem meža iemītniekiem kā alnis.

Aktīvie Galvas Balsti (SAHR). Saab radīti, tie palīdz novērst kakla skriemeļu traumas priekšā sēdošajiem satiksmes negadījumos arī aizmugures triecienu gadījumos. Ar daudz ātrāku un efektīvāku darbību.

Integrētās drošības sistēmas. Drošības jostu spriegošana un inerces dzēšana visām sēdvietām papildināta ar divpakāpju priekšējiem un sānu gaisa drošības spilveniem un gaisa drošības “aizskaru”.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *